Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Herkese Merhaba xD Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Herkese Merhaba xD Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Anime Platformu

MANGA VE ANIMELERIN EN YENI BOLUMLERI VE TANITIMLARINI BULABILECEGINIZ TEK SITE.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Herkese Merhaba xD

+3
Shizophrenx3
EasTCoaST
Rikudou Sennin
7 posters
YazarMesaj
Rikudou Sennin
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
Rikudou Sennin

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 1:09 pm

Adım Can ve 18 yaşındayım Herkese Merhaba xD 60533 sıkı bir anime takipçisi olmasamda bir çok büyük seriyi izlemişliğim vardır. Tabi çoğu halen devam ediyor Herkese Merhaba xD 747334 En sevdiğim anime Naruto olmasına rağmen Bakuman'da ayrı bir yerdedir benim için xD
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

Lakap : Korku Treni

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 1:12 pm

Herkese Merhaba xD 820777 Can oniisan şimdiye kadar yaklaşık kaç anime izlemişşsindir :) (artık+18 olan herkese oniisan diyeceğim :D)
Rikudou Sennin
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
Rikudou Sennin

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 2:04 pm

Dostum baştan uyardım çok fazla izlemedim diye :D Şuanda bir gözden geçirdimde 18 tane ediyor saydığım kadarıyla, tabi pokemon'dur yugioh'dur eklemedim xD Onları ülkemizde izlemeyen hatta o kartları eline alıp arkadaşlarıyla kapışan kalmamıştır sanırım xD Tabi yeni nesil kartlara dokunmadan direkt pc üzerinden gerçekleştirebiliyor :D Yaşlandık artık Herkese Merhaba xD 571828
Shizophrenx3
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
Shizophrenx3

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:07 pm

hoş geldin can :) yaşlılık zor be :) önceden pokemon tasolarıyla azmı mahallede oyunlar oynardık :)
PikaChu
Otaku (level 2)
Otaku (level 2)
PikaChu

Lakap : Dark Knight

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 5:20 pm

hosgeldin aga bende onceden az oynamazdım digimon tasosu :D
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

Lakap : CeLaMiTY

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 5:41 pm

Rikudou Sennin demiş ki:
Adım Can ve 18 yaşındayım Herkese Merhaba xD 60533 sıkı bir anime takipçisi olmasamda bir çok büyük seriyi izlemişliğim vardır. Tabi çoğu halen devam ediyor Herkese Merhaba xD 747334 En sevdiğim anime Naruto olmasına rağmen Bakuman'da ayrı bir yerdedir benim için xD
merhaba Can forumumuza abilerimizde gelmeye başlaması güzel bakumanı ben ekliyorum bittiğinde devamını getirecem
LiGht'ray
Otaku (level 2)
Otaku (level 2)
LiGht'ray

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:29 pm

hahah bu konuyu görmeden önce senın bir kaç mesajını gördüm ve aynı nick kullanan bir kız arki sandım senı. sonra baktım konuya bizimki buraya gelmiş bende '' hoşgeldin tatlım diyecektim''diyecektim ki Can ismini görünce dondum xD neyse ben güleyim böyle kendime :d

Hoşgeldiniz efenim :d ee bari hangi animeleri izlediğinizi de söyleseydinizde bizlerde sizi biraz daha tanımış olurduk,sohbet ederdik xD

Hoşgeldin Herkese Merhaba xD 820777
Rikudou Sennin
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
Rikudou Sennin

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:55 pm

Hepinize teşekkür ederim, böyle karşılanmak güzel bir duygu :D

Hep çeviri yapmak istemişimdir ama yeterli zamanı bulamıyorum işte..

Söz veriyorum bir ara animelerimi ekleyeceğim, şuanda siteme bir iki sistem falan yazıyorumda :D Ne zaman Light desem Yagami'yi de ekliyorum sonuna hastalık oldu sanırım xD

Pikachu, dostum adından belli zaten az oynamadığın pokemoncu az kişi kaldı :D Zamanında mahallenin en iyisiydim Herkese Merhaba xD 60533 Hatta o zaman bütün cipsler boş yoktu, çünkü elimizde oynaya oynaya taso arardık paketi açmadan xD Bulamazsak başkasına xD
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:17 pm

Hosgeldin Can.One Piece izlemeden gecme...
https://mugiwarafan.yetkin-forum.com
Rikudou Sennin
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
Rikudou Sennin

Herkese Merhaba xD Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba xD   Herkese Merhaba xD Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:15 am

Herkese terar teşekkür ederim, süper bir karşılama oldu xD

One Piece başladığım animelerden bir tanesi ancak nedense çok fazla ilgilenememiştim. Şimdi sayenizde bitiririm sanırım ^^

Herkese Merhaba xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkese merhaba :)
» herkese selamlar.
» Merhaba :)