Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Great Teacher Onizuka Tanıtım Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Great Teacher Onizuka Tanıtım Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Anime Platformu

MANGA VE ANIMELERIN EN YENI BOLUMLERI VE TANITIMLARINI BULABILECEGINIZ TEK SITE.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Great Teacher Onizuka Tanıtım

4 posters
YazarMesaj
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

Lakap : CeLaMiTY

Great Teacher Onizuka Tanıtım Empty
MesajKonu: Great Teacher Onizuka Tanıtım   Great Teacher Onizuka Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 7:17 pm

Tanıtım:

Eski bir motosiklet çetesi üyesi, Eikichi Onizuka’nın hayatında tek bir amacı vardır. “En iyi öğretmen” olmak. Zar zor girmeyi başardığı okuldan, aynı şekilde zar zor mezun olup eline diplomasını alır. İş için başvurduğu ilk okulda kötü bir tecrübe geçirir ve kendini yollara vurur. Ama bilmediği şey okulun müdürünün Onizuka’dan etkilenmiş ve onu işe almak istediğidir. Bunu haber alan Onizuka tam gaz okula geri gider ve işi alır. Ama ne yazık ki Onizuka’nın hayalini kurduğu cici öğrencilerin yerinde okulun en problemli ve öğretmenlerden nefret eden sınıfı vardır. Onizuka’nın işi bu sınıfı adam etmektir. Ne de olsa Onizuka “En iyi öğretmen” olmak için çabalamaktadır bu da bunun için iyi bir fırsattır.

Sahsen benimde en sevdiğim animedir sizinde beğenecegini umarım

effffe
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
effffe

MesajKonu: Geri: Great Teacher Onizuka Tanıtım   Great Teacher Onizuka Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 8:29 pm

Gerçekten izlenmeye değer animelerdendir Great Teacher Onizuka Tanıtım 50792 Ama ecchi anime kategorisine girmesini pek anlamadım yani onizuka biraz abazan olduğundan kızları dikizlio falan ama rahatsız edici düzeyde bi echhi yok bence ama Great Teacher Onizuka Tanıtım 599735 siz bilirsiniz tabi Great Teacher Onizuka Tanıtım 42098
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Great Teacher Onizuka Tanıtım   Great Teacher Onizuka Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 9:55 pm

Wikipedia da ecchi yaziyor ben de oraya açtim bolumu ama kimilerine gore ecchi kimilerine gorede ecchi olmayabilir ama ecchi bolumunde kalsin kimseye zarari yok.
https://mugiwarafan.yetkin-forum.com
effffe
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
effffe

MesajKonu: Geri: Great Teacher Onizuka Tanıtım   Great Teacher Onizuka Tanıtım Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:31 am

Ben sadece ecchi diye görüp bakmazlarsa diye söyledim :D yanlış önyargıyla bakmasınlar diye ...
.a.
Otaku (level 4)
Otaku (level 4)
.a.

Lakap : L

MesajKonu: Geri: Great Teacher Onizuka Tanıtım   Great Teacher Onizuka Tanıtım Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:53 pm

Ben de fırsat bulursam izlemyi düşünüyorum Teşekkürler

Great Teacher Onizuka Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Great Teacher Onizuka Bölüm 1
» Great Teacher Onizuka Bölüm 3
» Great Teacher Onizuka Bölüm 5