Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Anime Platformu

MANGA VE ANIMELERIN EN YENI BOLUMLERI VE TANITIMLARINI BULABILECEGINIZ TEK SITE.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck

+9
Lested
hancock
pasacolt
EasTCoaST
beyza D. nami
CopyNinja
Ryuujinn23
Vocaloid™
Meryc-kun
13 posters
YazarMesaj
Meryc-kun
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
Meryc-kun

Lakap : Bro

Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Empty
MesajKonu: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 2:10 pm

Bence Luffy yonkuo olana kadar güçlenir 9o0.ooo ßeri olur

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Mugiwara+Jolly+Roger
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

Lakap : CeLaMiTY

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 3:09 pm

zaten çocuk korsanlar kralı olacak hikayenin baş kahramanı yani 10 yıl sonra onu biz bence korsanlar kralı olarak görücez
Ryuujinn23
Otaku (level 2)
Otaku (level 2)
Ryuujinn23

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:46 pm

ne kadar olacağını bilemiyorum ama çok güçlenecek daha hakisini kontrol etmiyo bile .. üstelik şu gear ları geliştirir ve çok daha güçlü olur diye düşünüyorum
CopyNinja
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 3:58 am

ya ama biraz aptal olduğu için hakiyi unutur gibime geliyo :D
beyza D. nami
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
beyza D. nami

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:46 am

bnce hakiyi unutmaz aksine hem hakiyi hem de gear ları daha da güçlenebilir hatta yeni tekniler bile geliştirebilir
CopyNinja
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:28 am

herneyse ödülünü arttırması için birazda tayfasını geliştirmeli
ve gold d roger in ödülü 1.500.000 b.
bunu geçebilirmi bilemiyorum
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

Lakap : Korku Treni

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:47 am

gol.d.roger ın ödülünü internet üzerniden baktıysan o fanart mış bende bilmiyordum ancak anime de yada mangada gördüysen doğrudur ben animede görmedim ama gözümden kaçmış olabilir :D sen internette gördüysen o fanart olabilir bence luffynin en fazla bir yonkou kadar çıkarmı bilmiyorum ama heralde bir 500.000.000 bulur heralde tayfası daha ortalıkta yok onlarıda bulunca başına biraz iş gelir tayfasıda gelişir böylece zoro:200.000.000beli yi sanji 150 milyon beliyi filan bulsa işte oldu bitti ancak luffy nin daha fazla güçlenmesi lazım ben bu dövüşleri çok merak ediyorum artık beyaz sakalın dövüşünü seyretcez çok heyecanlıyım :D
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 3:49 pm

yha şimdi yolun yarısına red line a 10 yılda geldiler bundan sonra bizi bi 10 yıl daha bekliyo ondan baya şeyler olacaktır kesin
pasacolt
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
pasacolt

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 2:08 am

bence luffy daha bilmediği haki sini öğrenir
ki mangada kimsenin kullanamadığı haki kullanıyomuş
işte hakii yaptığını fark eder haki ile gearları birleştirir bence
daha da güçlenmez
hancock
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
hancock

Lakap : Boa Hancock

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 8:22 am

bence luffy hakisini kulanmayi ögrenir ama kendi basina degil boa hancock yardimila ögreni çün boa hancock luffy seviyo ya ve ona aşik ya ondan bence luffy çok güçlü olcak ama ben luffyle boa hancock evlenmelerini istiyorum sahsen :D
Lested
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
Lested

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 10:54 am

luff animenin en güçlü kahramanı hakki sini kullanmaya başladımı çok farklı bir gücü olacak hakkisi hatırladıım kadarıyla bağırarak uyutma idi . ayrıca gear second 1 de ustalaştı daha 2 ye geçmedi bile daha kaça kadar gider belli olmaz...
unspoken
Otaku (level 3)
Otaku (level 3)
unspoken

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:38 am

hakinin asıl bağararak uyutma değil irade gücü bunu logia meyveleri bastırmak için kullanıyo sadece bağırarak bayıltılmıyohatırlarsınız shanks wbeyle görüşmeye gittiğinde bi çok kişiyi bayıltmıştı hakisiyle
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 12:45 pm

evet ama hakisini çok iyi kullanması lazım bence bu dövüşte yani beyazsakal vs marineford dövüşünde hakisini diğer zamanlara göre bilhassa daha iyi kullanacak gibime geliyor çünkü luffy bu haliyle oradaki shicibukai ve amirallere karsı pek bir sey yapamiyor :D daha magellan dövüşünde ölümün eşiğinden döndü kim bilir dövüşte neler neler olur ancak jinbei gibi crocodile gibi müttefikleri oluduğu içinde biraz sanşlı :) crocodile da ne kadar müttefik bilemiyorum Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck 747334
unspoken
Otaku (level 3)
Otaku (level 3)
unspoken

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 12:55 pm

savaşta luffy hakisini kullanmıyo megelan karasakalıda yendi sonuçta
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 4:27 pm

magellan karasakalı yendi evet bende bunu diyorum magellan bir shicibukai seviyesinde olduğu için luffy onu yenemedi savasta luffy ne yapacak ama hakisini kullanmıyorsa yine Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck 747334 içine bir fevk gelir ve yener :D ne de olsa abisi idam edilecek :)
unspoken
Otaku (level 3)
Otaku (level 3)
unspoken

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 4:39 pm

yokya savaşta gelen geçenden dayak yiyip duruyo
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 5:01 pm

462 yi izledim ve şunu söyleyebilirim bu savaş çok manyak olcak ancak ben en çok luffy nin bu savaşta ne yapacağını merak ediyorum ace luffy yi seytan meyvesi olmazken bile yenebiliyormus yani ace le luffy eş değer diyebiliriz ancak luffy bu dövüşte kiminle dövüşeceğide bence büyük bir rol oynuyor gidip aokjii le dövüşürse kazanmasi biraz güç zaten bir kere karsılarştılar aokjii ile ama luffy de 300milyon belilik bir korsan nereden baksan bir bence beyazsakalin tayfasindaki komutanların da üstünde bir güce ve geliştirilmeye açık bir yeteneğe sahip neyse biraz fazla uzattim ne de olsa bu bölümlerde göreceğiz neler olacağını :)
unspoken
Otaku (level 3)
Otaku (level 3)
unspoken

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 7:31 pm

sana neler olduğunu savaşın nasıl bittiğini söylerdim ama bütün heycanı kaçar istersen mangadanda devam et
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 10:56 pm

:D yok saol ben mangadan dövüş sahnelerini anlamam hem böyle daha çok zevki çıkıo :D ama teklifin için teşekkür ederim :)
DevilHunter
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:37 am

aslında mangaya göre düşmanlarının güçlenmelerine baktıgında bnce luffy sadecce haki ile kalmaz başka güçlerde elde etmesi lazım :)
D.Ace
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
D.Ace

Lakap : Portgas D. Ace

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 4:44 pm

gold d rogerı geçicek bence cünkü sonucta bas kahraman daha cok yolu var
genegelecem
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
genegelecem

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 8:09 am

ya bişi sorcam luffy nin abisi oluyomu yoksa kurtuluyomu ıdamdan
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 8:27 am

o spoiler olur ancak bende bilmiyorum ama bilen biri varsa lütfen spoiler kullansın :) çünkü ben merka ediyorum ve heyecanının kaçmasini istemiyorum :)
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

MesajKonu: Geri: Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck   Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 8:54 pm

Spoiler:
merak ettiniz söledim

Sizce Luffy Daha Ne Kadar Güçlenicek, kaç pra olck
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Monkey D.Luffy
» SİZCE EN GÜÇLÜ SÜPERNOVA HANGİSİ