Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Anime Platformu

MANGA VE ANIMELERIN EN YENI BOLUMLERI VE TANITIMLARINI BULABILECEGINIZ TEK SITE.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Fairy Tail bölüm 35

+16
1buraku
beyazadam
firstclass
sakura23
captainlami
chikara54
xDonTPaniCx
SirKurt
cotoye1
NoRegret
jupi
EasTCoaST
murdercrow
pesimist525
Hitokiri Battousai
Yogurtcu
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:43 pm

Benim bunu Yogurtçu ile konusmam lazim.Altyaziyi o çeviriyor ama o bir fikrim var dedi ve 10 gun burda olmayacak malesef gelince konusurum onunla ne yapacagimiz hakkinda bir sonuca ulasip size de bildiririz.
https://mugiwarafan.yetkin-forum.com
firstclass
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
firstclass

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:46 pm

bu yogurtcu denen arkadaş kendi cevirdiği altyazılarının yayınlanmasına karşı mı?
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:48 pm

Evet çunku çevirmen:.... diye yaziliyor ondan paylasmiyor o.Ama gelsin onunla konusacam pek sanmiyorum ama ikna etmeye çalisirim.
firstclass
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
firstclass

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:55 pm

valla arkadaşım şimdi ona sorsam ben sizin için yapıorum karşılık beklemeden çalışıorum der. ama işin aslı reklam. eğer öyle birseyi sorun yapıorsa çevirmeliği bıraksa daha iyi olur. benim 2 tane anime sitem var herkeze saygım var ama yani ilk defa bu sorunla karşılasıorum. bu seriyi önceden çekirdek ceviri yapıordu. hatta bunlardan birisi çagdas benim iyi arkadaslarımdan dı. biraz belki ağır konuştum ama yani sadece kendi menffatlar için yapmıcan böyle seyleri. benim internetim kesildi nasıl izliyeyim şimdi internet cafeden...
firstclass
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
firstclass

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:56 pm

flood yapmış olacam kusura bakmayın benim üyelim sürem bitti cafeden bekleyemicem. sadece fairy tail iiçin değil. bütün animmeler için. mesala ben k-on! una takip ediyorum 9dan sonra oda yok...:(
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:04 pm

Sen reklam için demissin ama neyin reklami ben bu siteyi neden açtim insanlar animeleri rahat izleyebilsinler diye.Ve biz çeviriyi kendi menfaatlerimiz için yapmiyoruz uyeler izleyebilsinler diye yapiyoruz.Menfaatlerimiz için diyorsunda simdi biz bunu çevirdik elimize birsey mi geçti?Yok.Hiç birsey geçmedi elimize.çekirdek çeviri niye birakti çeviriyi?Onlar çeviriyi biraktilar çunku gelen geçen aliyordu altyaziyi arsiv mi yapacak ne yapacaksa ama bir tesekkuru bile çok goruyorlardi.O sitelerin hepsi çekirdek çeviri ve diger çeviri siteleri sayesinde gelisti çekirdek çeviri çevirecek ben de alip siteme koyacam ve bir tesekkur bile etmeyecem.Ne guzel is.Sitede gormussundur Mugiwarafan Fansubu bu da dmek oluyor ki bir gun paylasmayi dusunuyoruz.ama ne zaman daha kararlastiramadik.Ve sen bu mesajinda gerçek amacini da ortaya koydun sen arsiv yapmayacaksin sen o altyaziyi alip sitene koyacaksin.Haksiz miyim?
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

Lakap : Korku Treni

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:15 pm

ben dediklerinizden pek bir şey anlamadım Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 559463 arşiv fln ama dilgese bir konuda katılıyorum çevirmen bir animeyi altyazılı çevirdi ama eline bir şey geçmedi :)
pesimist525
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist525

Lakap : Gray

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:20 pm

firstclass demiş ki:
flood yapmış olacam kusura bakmayın benim üyelim sürem bitti cafeden bekleyemicem. sadece fairy tail iiçin değil. bütün animmeler için. mesala ben k-on! una takip ediyorum 9dan sonra oda yok...:(
k-on 1. sezon tamamen var.2.sezon bu sitede toplam 9 bölüm olarak var.diğer sitelerde k.on 2. sezonu tamamen yayınlayan kaç site var.ben en son baktığımda 9 bölüm vardı tamamlandımı bilmiyorum.eğer tamamlanmadıysa çeviri ekibinde 3 kişi var bunlar bleach i mi çevirsin op yimi çevirsin fairy tail i mi çevirsin fma yı mı çevirsin ... üstte forum yaşı diye birşey yazıyo site daha iki aylık bile değil ve müthiş bir gelişim gösterdi.her animeyi anında çevirmeleri mümkün değil ki k-on 2. sezonu çevirin diyen de çok yok.burada çeviri yapan 3 kişiye büyük haksızlık yapıyosun.beğenmeyenide zorla burada tutmuyoruz yani.

En son pesimist525 tarafından Çarş. Haz. 30, 2010 9:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
1buraku
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
1buraku

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:36 pm

çeviri için çok teşekkürler eline ve emeğine sağlık
SirKurt
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
SirKurt

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:06 pm

Arşiv yapmak isteyenler için de bir çözüm olabilir. Youtube, Facebook gibi sitelerden video indirebildiğimiz programlar var bu divx sitesinden de bu yolla indiremezmisiniz videoyu? Sonuçta Türkçe altyazı videoya yapıştırılmış bir şekilde. Ben denemedim ama internetten video indirme programlarını bi deneyin. Böylece ister arşiv yaparsın ister evde izlersin ne yaparsan yap:D
pesimist525
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist525

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:14 pm

ben idm ile divx sitesindeki hatta bu forumdaki tüm videoları indirebiliyorum altyazılı olarak
Yogurtcu
ZiPPo
ZiPPo
Yogurtcu

Lakap : ZiPPo

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:46 pm

altyazı falan paylaşmıcam kimseyle uzatmanın anlamı yok daha fazla bu konuda baska yorum istemiyorum..o sinirlendim falan diyenler reklam yapıosun diyenler çıksın siteden beklesin baska sitede izlesin ben mi çağırdım sizi daha fazla uzatmayın teşekkür ediceğine çamur atan kişiliklersiniz !!
pesimist525
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist525

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:48 pm

Yogurtcu demiş ki:
altyazı falan paylaşmıcam kimseyle uzatmanın anlamı yok daha fazla bu konuda baska yorum istemiyorum..o sinirlendim falan diyenler reklam yapıosun diyenler çıksın siteden beklesin baska sitede izlesin ben mi çağırdım sizi daha fazla uzatmayın teşekkür ediceğine çamur atan kişiliklersiniz !!
katılıyorum biz kimseyi buraya zorla getirmedik ve ne de bir şey elde ediyo çevirmenler sadece biz daha erken izleyelim diye uğraşıyolar.
firstclass
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
firstclass

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 5:07 pm

çok basit görüyorsunuz ya bu işi. madem bu işi bizim için bizim rahatımız için yapıosunuz nie paylaşmıyosunuz bu altyazıyı. çeviriyosunuz diye başka kimsede çavirmior. yani ya paylaşacaksınız bizde teşşekürlerimizi sunacağız yada paylaşmıyacaksınız başka çevirmelr cevirecek.
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

Lakap : CeLaMiTY

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 5:15 pm

firstclass demiş ki:
çok basit görüyorsunuz ya bu işi. madem bu işi bizim için bizim rahatımız için yapıosunuz nie paylaşmıyosunuz bu altyazıyı. çeviriyosunuz diye başka kimsede çavirmior. yani ya paylaşacaksınız bizde teşşekürlerimizi sunacağız yada paylaşmıyacaksınız başka çevirmelr cevirecek.

yav iyice uzattın konuyu taktın kafayı alt yazıya başka çevirmenler çevircekmiş çevirsin halla halla yha
pesimist525
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist525

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 5:16 pm

firstclass demiş ki:
sen sunsanda sunmayanlarda oluyor.oradaki yogurtcu ismini..... yapıp kendi sitesine kendisi çevirmiş gibi sunanlar oluyo ayrıca bundan önce çok online anime yayınlayan site gördüm ve hiçbirinde de altyazı verilmiyodu
firstclass
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
firstclass

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 5:29 pm

pesimist525 demiş ki:
firstclass demiş ki:
sen sunsanda sunmayanlarda oluyor.oradaki yogurtcu ismini..... yapıp kendi sitesine kendisi çevirmiş gibi sunanlar oluyo ayrıca bundan önce çok online anime yayınlayan site gördüm ve hiçbirinde de altyazı verilmiyodu

ama onlar mkv olarak da yayınlıyorlar videoları. yani altyazıları gomuyolar sonra upload edip paylşıyolar...
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

Lakap : CeLaMiTY

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 5:42 pm

tamamda burda yoğurtçu paylaşmak istemiyo bitti uzatma
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:53 pm

emeğine sağlık hocam,bir dahaki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.Diğer konu hakkında görüşümü belirteyim size : İki tarafta haklı bazı emeğe saygısı olmayan kişiler yüzünden hem çevirmen emeği hiçe sayılıyor hemde insanlar mağdur oluyor.Sonuçta bu iş herkesin yapabilceği bir iş değil,öyle olsaydı bütün siteler kendi çevirirdi.Bir bölümde kaç cümle çevriliyor,ne kadar kafa patlatılıyor kimsenin haberi yok.Bende arşiv yapıyorum ama isyan edemiyorum arkadaşa çünkü o da kendince böyle bir yol bulmuş.Arkadaş mkv formatında soft sub olarak yayınlasa bu sefer altyazıyı söküp yine kullanacaklar.Bu durumda benim ricam render ve encode kalitesinin yükselmesi.Çünkü bu bölümü indirsek bile kalitesi pek iyi değil.Herkese kolay gelsin saygılar.
jupi
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
jupi

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 7:51 pm

pesimist525 demiş ki:
ben idm ile divx sitesindeki hatta bu forumdaki tüm videoları indirebiliyorum altyazılı olarak

evet ben deFairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 717768

--------------------------------------------------
burda neler olmuş ben daha yeni farkediyorum..sanki Yoğurtcu ve Dilges ve diğer çevirmenler bizim rahatımızdan sorumluymuş gibi..herkes kendi başının çaresine bakar..onlar faydalı bişey yapmış teşekkür edersin etmiceksen de isyan etmezsin çünkü onlar senin izlemeni sağlamak zorunda değil..poff yani ne insanlar var bu dünyada

burda, benim yaşadığım yerde, anime altyazılarını hayatta kimseye vermezler hatta böyle beleşe video izlemekte yok parasını öder öyle izlersin (evet yanlış anlamadınız öyle çokta kaliteli oldukları söylenemiyecek internetten izlenen animeler bunlar)

bu arada Yoğurtcu, Dilges ve Chikara, sizi destekliyorum çeviri yapmaya devamFairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 717768
gabumon
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
gabumon

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 12:33 pm

arkadaşlar 36 yoldamı
usersinfo
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
usersinfo

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:09 pm

Dostum tesekkurler oncelikle ama alt yazilari ayri paylassaniz cunku biz 720p kaliteli indiriyoruz videolari boyle online izlemek pek guzel olmuyor :)

Ayrica oncek yorumlarida okudum altyazi sitelerine uyelik acipta siz paylasirsaniz kimse zaten cikan bir altyaziyi alipta degistirmez kendi adina. Onlarin yaptigi bir serefsizlige tabiki caniniz sıkılıyor anliyoruz sizide ama bu yolla engellemis olursunuz diye dusunuyorum
pesimist525
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist525

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:34 am

gabumon demiş ki:
arkadaşlar 36 yoldamı
fairy tail i yogurtcu çeviriyodu oda sanırım şu sıralar tatilde o yüzden belirli bir süre çevrilmeyebilir
chikara54
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
chikara54

Lakap : Zekalı Girişimci

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 1:49 pm

arkadaşlar bende bu aralar çevir çalışıyorum yapabilirsem çeviririm fairy tail i
pesimist525
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist525

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 2:28 pm

chikara54 demiş ki:
arkadaşlar bende bu aralar çevir çalışıyorum yapabilirsem çeviririm fairy tail i
çok iyi olur diğer iki çevirmen siteye giremediği için yayınlayamıyoruz artık animeleri erkenden maalesef

Fairy Tail bölüm 35
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Fairy Tail Bölüm 54
» Fairy Tail bölüm 33
» Fairy Tail bölüm 32