Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Uploader Alımı Yapılacaktır Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Uploader Alımı Yapılacaktır Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Anime Platformu

MANGA VE ANIMELERIN EN YENI BOLUMLERI VE TANITIMLARINI BULABILECEGINIZ TEK SITE.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uploader Alımı Yapılacaktır

YazarMesaj
Vocaloid™
CO Admin
CO Admin
Vocaloid™

Lakap : CeLaMiTY

Uploader Alımı Yapılacaktır Empty
MesajKonu: Uploader Alımı Yapılacaktır   Uploader Alımı Yapılacaktır Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 4:19 pm

Evet arkadaşlar sitemizde blunan animelerin az olmasından ve upload eden kişilerin az olmasından dolayı güncel animeleri ne zamanında yayınlayabilmekte nede anime listemizi çoğaltabilmekteyiz bu yüzden uploader alımı yapılacaktır başvurmak için bana pm ile ulaşabilirsiniz

Bazı arkadaşlarımızın yanlış anlamasından dolayı bunu açıklama gereği duydum bakın uploader eet bi sitede indirme linki veriliyorsa o indirme linki silinmisse tekrardan upload edip linki yenileyen kişidir ancak biz sitemizde videolar yayınladığımız için bizde uploader encoder ın işini yapan demek oluyo yani video yha altyazıyı gömen kişi lütfen encode yapmayı bilen veya öğrenmek istiyorum diyen arkadaşlar gelsin çünkü sizin yapmak istediğiniz iş başka sitelerden indirip divxstage den upload yapıp bu sitede yayınlamak bunu yapmak için uploader olmanıza gerek yok üyeler bunu yapıyor zaten

Uploader Alımı Yapılacaktır
1 sayfadaki 1 sayfası