Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Fairy Tail bölüm 35 Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Hosgeldiniz,siteden daha fazla yararlanmak için üye olunuz ya da giris yapiniz.
Fairy Tail bölüm 35 Naruto_Kyuubi_sign_by_tuia007
Online Anime Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Anime Platformu

MANGA VE ANIMELERIN EN YENI BOLUMLERI VE TANITIMLARINI BULABILECEGINIZ TEK SITE.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Fairy Tail bölüm 35

+16
1buraku
beyazadam
firstclass
sakura23
captainlami
chikara54
xDonTPaniCx
SirKurt
cotoye1
NoRegret
jupi
EasTCoaST
murdercrow
pesimist525
Hitokiri Battousai
Yogurtcu
20 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Yogurtcu
ZiPPo
ZiPPo
Yogurtcu

Lakap : ZiPPo

Fairy Tail bölüm 35 Empty
MesajKonu: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:48 pm

İyi Seyirler..

Direk link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Yogurtcu tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 11:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:51 pm

Ellerine saglik.
https://mugiwarafan.yetkin-forum.com
pesimist525
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist525

Lakap : Gray

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:55 pm

çeviri için teşekkürler
murdercrow
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
murdercrow

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 9:42 pm

Altyazıları paylaşacakmısınız eğer paylaşırsanız ben DP'ye ekleyebilirim.
Çeviri için teşekkürler eline sağlık :)
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 9:45 pm

Biz su anlik altyazilari paylasmayi dusunmuyoruz hatta altyaziyi paylasmayi hiç dusunmuyoruz.
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

Lakap : Korku Treni

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 10:56 pm

arkadaşlar bu koddan nasıl izliyeceğim yani site olarak link olarak nasıl çözeceğim :) Fairy Tail bölüm 35 74316 ne zamandan beri fairy tail izliyemiyorum :(
Yogurtcu
ZiPPo
ZiPPo
Yogurtcu

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 11:26 pm

Direk link eklenmiştir..
jupi
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
jupi

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:55 am

teşekkürler Yoğurtcu...

bence de hiç paylaşmayın altyazıları izlemek istiyen sizin sitenize girsin ;)
Yogurtcu
ZiPPo
ZiPPo
Yogurtcu

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:22 am

paylaşmasakta bi yolunu bulup alıyolar bu devirde emeğe saygı 0.
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:32 am

Altyaziyi zaten paylasmayacaz.Özkan'in da dedigi gibi bu devirde emege saygi sifir;bazilari çevirmenin adini siliyor,bazilari çevirmenin sitesinin adini siliyor,bazilari çevirmenin adini ... yapiyor.Biz simdi niye altyaziyi paylasalim ki?Jupinin de dedigi gibi isteyen gelir sitemize izler animesini buna karisan yok emege saygisi varsa bir de tesekkur eder...
jupi
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
jupi

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:37 am

Fairy Tail bölüm 35 717768
EasTCoaST
Uploader
Uploader
EasTCoaST

Lakap : Korku Treni

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 7:58 am

yogutcu ellerine sağlık :)
NoRegret
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
NoRegret

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 9:35 am

ellerine sağlık yogurtcu
cotoye1
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
cotoye1

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:10 pm

çok çok çok teşekkür ederim yoğurtçu senin sayende fairy tail animesini izleyebiliyorum Allah senden razı olsun ne diyelim
SirKurt
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
SirKurt

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 3:48 pm

Ellerin Dert Görmesin
Bu arada insanlar simdi Fairy Tail'in kıymetini bilmiyo ama 200-300 bölüme ulaşınca anlayacaklardır:D
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 3:59 pm

Dogrudur ama Fairy Tail daha yeni bir seri olmasina ragmen favori animelerim arasina girmistir.çok sevdigim bir seri ve kisa zaman da fanlar da artacaktir .
xDonTPaniCx
Otaku (level 3)
Otaku (level 3)
xDonTPaniCx

Lakap : WoLF

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 4:31 pm

Yeni bölüm için teşekkürler...
chikara54
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
chikara54

Lakap : Zekalı Girişimci

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 6:12 pm

saol
captainlami
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
captainlami

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 12:43 am

Ellerinize sağlık bazı siteler gibi burnu 1 karış havalarda gezipte yok koleksiyon mu yapıyoz yok bilmem ne diyipte 1-2 ayda bir değil her hafta yayınladığınız ve çevirdiğiniz için teşekkür ederim.
Yogurtcu
ZiPPo
ZiPPo
Yogurtcu

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 1:38 am

saolun arkadaşlar yorumlarınız için elimizden geldiğince yapıyoruz.
sakura23
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
sakura23

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 11:58 am

yeni bölümler için çok teşekkürler ellrinize emeğinize sağlık
firstclass
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
firstclass

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:03 pm

ya belki bana kızacaksınız ama bu yaptıgınızı hiç beğenmedim.
altyazıyı ceviriorsunuz ve yayınlamıyorsunuz. online olarak koyuyorsunuz siteye. sahsen ben arşiv yapıorum ve benim gibi bir sürü kişi arşiv yapıor. birkaç bölüm takip etdim sağolun yayınladınız ve reklamızıyaptınız. şimdiki sebeb ne üstelik benim evde internetim yok indirip evde izliorum ama 2 haftadır 34. bölümü izleyemedim çünkü piyasada altyazı yok. k. bakmayın ama biraz sinirlendim. çünkü izlemek istiyorum ve artı internet kafe deepfreezle divxplayer kuruorum biligisayarı yeniden baslat dior oyle yapıncada yüklediğimin bir anlamı kalmıor....:(
beyazadam
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
beyazadam

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:28 pm

firstclass demiş ki:
altyazıyı ceviriorsunuz ve yayınlamıyorsunuz. online olarak koyuyorsunuz siteye. sahsen ben arşiv yapıorum ve benim gibi bir sürü kişi arşiv yapıor. birkaç bölüm takip etdim sağolun yayınladınız ve reklamızıyaptınız. şimdiki sebeb ne üstelik benim evde internetim yok indirip evde izliorum ama 2 haftadır 34. bölümü izleyemedim çünkü piyasada altyazı yok. k. bakmayın ama biraz sinirlendim. çünkü izlemek istiyorum ve artı internet kafe deepfreezle divxplayer kuruorum biligisayarı yeniden baslat dior oyle yapıncada yüklediğimin bir anlamı kalmıor....:(

Arkadaşa aynen katılıyorum, bende severek izlediğim Film, Dizi ve Animeleri arşiv yapan birisiyim.
Arşiv yaptığım şeylerin bir çoğuda 720p yada 1080p dir dolayısı ile SoftSub türkçe altyazı ile izliyor ve arşivliyorum.
Ama bu tarz altyazı paylaşmama durumlarında bizim gibi izleyiciler tamami ile yüz üstü bırakılmış oluyor...
Hitokiri Battousai
Kurohige
Kurohige
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:37 pm

Arkadaslar sizde anlayin ama yayinlamadik mi saniyorsunuz çevirmen:..... diye çevirmen mi olurmus.Yogurtçu'nun da dedigi gibi bu devirde emege saygi 0.Ama biz bir çare bulacagiz arsiv yapanlar için siz merak etmeyin en kisa zamanda size de bildirecez.
firstclass
Otaku (level 1)
Otaku (level 1)
firstclass

MesajKonu: Geri: Fairy Tail bölüm 35   Fairy Tail bölüm 35 Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:39 pm

beyazadam demiş ki:
firstclass demiş ki:

Arkadaşa aynen katılıyorum, bende severek izlediğim Film, Dizi ve Animeleri arşiv yapan birisiyim.
Arşiv yaptığım şeylerin bir çoğuda 720p yada 1080p dir dolayısı ile SoftSub türkçe altyazı ile izliyor ve arşivliyorum.
Ama bu tarz altyazı paylaşmama durumlarında bizim gibi izleyiciler tamami ile yüz üstü bırakılmış oluyor...

ama şimdi gerçekten çaresisizm. izleyemiyorum inanki. cafede deepfreeze diye birsey var ne indirirsen indir ne kopyalarsan kopyala bilgisayar yeniden başlatılınca bilgisayar sıfıra dönüyor. program işi boş oluyo yani...

Fairy Tail bölüm 35
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Fairy Tail bölüm 29
» Fairy Tail Bölüm 55
» Fairy Tail 59.Bölüm